Конектор – FC-034

F-конектор во пин женски

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004295 Категории ,

Опис

Марка Valueline Tип Aдаптер Конекција 1 F Машки Конекција 2 RCA Женски Куќиште Meтал Позлатен Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра