Конектор – UHF-003

Конектори

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004982 Категорија

Опис

Colour Silver Stereo / Mono Mono Cable Protector No Mounting Soldering Type Connector Gold Plated No Connection 1 PL259 Male Packaging Bulk Housing Material Metal Diameter Wire 6.5 mm Retail package dimensi

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра