Конектор/Адаптер – CX M/M

Коаксијална спојка М/М

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003136 Категории ,

Опис

Марка Valueline Tип Aдаптер Конекција 1 Coax Mашки Конекција 2 Coax Maшки Куќиште Пластика Позлатен Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра