Конектор – SPLICE-BLUE

Audio Component Snap-on Connector

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002697 Категорија

Опис

Приклучоци за спојување на два кабли, без потреба од оголување. • Дијаметар: 0,7 mm • Кабел: 2,0 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра