Конектор – FC-019

F-конектор адаптер

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002728 Категории ,

Опис

Марка Valueline Tип Aдаптер Конекција 1 F Maшки Конекција 2 F Машки Куќиште Meтал Позлатен Не

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра