Сателитски Комбајнер – SCOM100ME

Satellite Combiner | 2 to 1 | F-Connector | VHF / UHF: 5 – 860 MHz | Satellite: 950 – 2400 MHz

210 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005497 Категорија

Опис

Комбинирајте сателитски сигнал со кабелски ТВ сигнал со овој SAT/UHF/VHF комбинирач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра