Сплитер – FC-4SPLT-ST-KN SSPL410ME

Сателитски F-сплитер

330 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004082 Категорија

Опис

Марка: Konig Сплитер со сателитски DC-power pass, Никлуван. • Вметнување 5-40 MHz: 10.0 dB • Загуба 40-450 MHz: 8.0 dB (ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ) 470-860 MHz: 8.5 dB ( ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ ) 950-1750 MHz: 10.5 dB ( ВЛЕЗ-ИЗЛЕЗ ) 1750-2400 MHz: 11.5 dB • Изолација 5

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра