Кабел со Конектори – Scart Plug to SVHS + audio 10m cable

Кабли со Конектори

195 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004375 Категорија

Опис

SCART приклучок на SVHS+аудио кабел Овозможува поврзување на компјутер со надворешен ТВ.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра