Кабел со Конектори – SCART 81-1.5

Кабли со Конектори

220 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002271 Категорија

Опис

SCART Должина 1,5 m, конектор 1- SCART 21p21c Машки рамен конектор 2- SCART 21p21c Машки рамен приклучок.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра