Кабел со конектори – CABLE-140HS VLCP60001B20

USB 2.0 cable A male – A male 2.00 m black

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Поврзување A A Машко Врска B A Машки тип на кабел USB 2.0 Боја црна Надворешен материјал ПВЦ пакување полибаг Дизајн на конектор – страна A Права Должина 2,00 m Дизајн на кабел Материјал за кружен проводник CCA + CCS AWG

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра