Конектор/Адаптер – SCART 60

Кабли со Конектори

135 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009982 Категорија

Опис

Поврзување 1- SCART 21p21c Машко + женско поврзување 2- 3x RCA Женско .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра