Кабел со Конектори – SCART 11 VLVP31160B20

SCART Cable SCART Male – 6x RCA Male 2.00 m Black

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005354 Категорија

Опис

SCART Кабел SCART Машко – 6x RCA Машко 2,00 m Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра