Кабел со Конектори – SCART 03/5

Кабли со Конектори

320 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004448 Категорија

Опис

Скарт – Скарт Кабел 5 метри

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра