Кабел со Конектори – SCART 03/2

Кабли со Конектори

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004623 Категорија

Опис

Скарт – Скарт Кабел 2.5 метри

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра