Куќиште за Лед Диода – RTM-5020

Chromium mount 5mm

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008321 Категорија

Опис

Куќиште за Лед Диода 5мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра