Куќиште за Лед Диода – RTF-5020

Конектори

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003593 Категорија

Опис

Куќиште за Лед Диода 19 mm 7 mm 16 mm 2 gr.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра