Конектор ПЦБ – RND 205-00012

PCB Terminal Block Pitch 5 mm 2P.

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002641 Категорија

Опис

Двополен конектор за на ПЦБ плоча.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра