Конвертор на Сигнали – Nedis VCON3463BK SCART to HDMI signal Converter

SCART Female | HDMI™ Output | 1-way | 1080p | 1.2 Gbps | ABS | Black

990 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 100983 Категорија

Опис

SCART Женски | HDMI™ излез | 1-насочен | 1080p | 1,2 Gbps | ABS | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра