Конвертор на Сигнали – HDMI to RCA Converter HDMI2AV

Аудио/Видео Конвертер

450 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008331 Категорија

Опис

Излезен сигнал од конвертер HDMI во RCA: Композитно видео (1,0 Vpp) Излезна видео импеданса : 75 ? Напојување : USB 5 Volt Работна температура: -25° — 75° Работна влажност: 10%-60% Големина на производот: 665520 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра