Конвертор на Сигнали – HDMI to Scart Converter

AV CONVERTER

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008837 Категорија

Опис

Поддржува NTSC и PAL два стандардни ТВ формати за излез Компатибилен со HDMI1.3 Спецификации * Влезни порти: 1xHDMI. * Излезни порти: 1хSCART

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра