Разделник – VSPL34000BK 2-Port Active w/PSU HDMI Splitter Black

HDMI Splitter

390 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003427 Категорија

Опис

HDMI сплитер 1 во 2 излези HDMI. Дистрибуира видео и аудио сигнал од 1 HDMI извор на 2 HDMI дисплеи истовремено. Без губење на сигналот, без доцнење. 4K Ultra HD резолуција.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра