Разделник – VSPL34002BK 4-Port Active w/PSU HDMI Splitter Black

4-Port | HDMI Splitter | Black

490 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 100388 Категорија

Опис

HDMI сплитер 1 во 4 излези HDMI. Дистрибуира видео и аудио сигнал од 1 HDMI извор на 4 HDMI дисплеи истовремено. Без губење на сигналот, без доцнење. 4K Ultra HD резолуција.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра