Кабел со Конектори – PC-LA106 (DC 6.5X1.0/12)

Кабли со Конектори

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 1.0 mm х Дијаметар 6.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра