Кабел со Конектори – PC-LA101 DC 5.5X1.7

Notebook Adapter Cable

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 1.7 mm х Дијаметар 5.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра