Конектор – PC-010 Adapter Plug Dc Jack 2.1 Mm Ear Type DC-0053 (IC-258F)

Конектори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003239 Категорија

Опис

Конектор за напојување. Дијаметар 2.1 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра