Конектор – NTR-NC3MXXB

Конектори

270 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004229 Категорија

Опис

Следната генерација на светски прифатениот стандард на XLR конектори за кабли.
Наследникот на серијата X нуди неколку нови функции кои го прават посигурен, полесен за склопување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра