NIMH-VR011

Ni-MH backup Батерија 1.2 V 300 mAh

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001061 Категорија

Опис

Марка: Fixapart

Back-up батерија

Систем: NiMH
Напон: 1.2V
Капацитет: 300mAh
Димензии: Ø 14 x 17mm

Најчесто употребувана кај Philips TV`апарати.

Марка Fixapart
За употреба Универзална
Во најчести уреди Телевизори
Систем NiMH
Начин на вградување Со лемење
Пакување По една во кесичка
Напон 1,2 V(DC)
Капацитет 550 mAh
Боја Зелена
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра