NIMH-60/3

Ni-MH backup батерија 3.6 V 60 mAh

190 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003798 Категорија

Опис

Марка: HQ

• Напон: 3.6 V
• Капацитет: 60 mAh
• Димензии: Ø 16.0×19.0 mm

Марка HQ
За употреба Универзална
Уреди Teлефони
Систем NiMH
Начин на монтирање Со лемење
Пакување Блистер по 1
Напон 3,6 V(DC)
Капацитет 60 mAh
Висина 19 mm
Дијаметар 16 mm
Боја Зелена
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра