Батерија Nedis CR1620 BALCR16205BL

Lithium Button Cell Battery CR1620

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005758 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА 1 (ЕДНА) БАТЕРИЈА !!!

Долготрајните ќелии литиум може да се користат во широк опсег на електронски уреди. Тие се специјално погодни за апарати за кои е потребно гарантирано напојување, како што се далечински управувачи и часовници.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра