Батерија – 2000mAH Rech. NI-MH AA EnerGenie Instant

Rechargeable Ni-MH batteries

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005879 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА БАТЕРИЈА ! Подобрена NiMH технологија за полнење Задржува до 70% од полнењето до 1 година Помогнете на животната средина – престанете да користите алкални батерии што не се полнат Погодно за камери, далечински управувачи итн.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра