Батерија – Batteries Maxell AAA Alkaline 1.5V

AAA Alkaline

25 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002699 Категорија

Опис

Цената е за едно парче! Тип на уред Различна технологија Алкална батерија Тип LR03 Број на батерии 4 Напон 1,5 V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра