Конектор – MDC-004

Конектори

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003256 Категорија

Опис

DIN 4-пински Машки конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра