Конектор – LUM-XNESJ210

Конектори

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002937 Категорија

Опис

2.1мм конектор за напојување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра