Конектор – CX PLUG2 Goobay Coaxial Angle Plug with Screw Fixing

Coaxial angle plug with screw fixing; compact

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003251 Категории ,

Опис

Конекција 1 Coax Mашки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра