Сијалица – LED E27 CTORCH 12W 3000K 1140 Lm

LED Bulb

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008399 Категорија

Опис

Фасонка: E27 Напон: 220 – 240V Моќност: 12 W животен век: 30.000 часа Боја на светлина: 3000 K Интензитет на светлина: 1140 Lm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра