Сијалица – LED Corn 10W 6500K

ЛЕД Сијалица

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008540 Категории ,

Опис

ЛЕД сијалица 220V – E27 – 6500K -10W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра