LED Corn 10W 6500K

ЛЕД Сијалица

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008540 Категории ,

Опис

220V – E27 – 6500K -10W 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра