Сијалица – LAMP EL18HQ

Економична Сијалица

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005942 Категорија

Опис

Марка: HQ • Моќност: 20 вати • Фасонка: Е27 • Работни часови: ±6000 часа •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра