Сијалица – EKON.E27 40W

Економична Сијалица

130 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002654 Категорија

Опис

Сијалица Економична EKON.E27 40W = 200W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра