Stedliva sijalica 15W HYS/15W/6400K/E14 220-240V SPIRALA

Економична Сијалица

200 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004588 Категорија

Опис

Power:3-15W are available
Color temperature:6400K, 2700K
Input Voltage: AC220-240V
Base: E14

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра