LED Сијалица GU10 5W 3000K

ЛЕД Сијалица

100 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 490806 Категорија

Опис

COB/5W/TCPL/GU10/3000K/560lm – 220V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра