Сијалица – ekonomik 3V E27 220V 30W

Економична Сијалица

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002098 Категорија

Опис

Сијалица 3V E27 220V 30W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра