Сијалица – EKON.E27 20W

Економична Сијалица

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002652 Категорија

Опис

Сијалица Економична20W=100W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра