Конектор – LC-104

Конектори

0.33 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003515 Категорија

Опис

Конектор за звучник

Избери Валута
EUR Евра