Сијалица – LAMP S58HQ

Сијалица

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009776 Категорија

Опис

-Моќност: 25W -Тип: Мини глобус -Фасонка: E14 -Енергетска класа: E

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра