Сијалица – LED G4 1.5W 12V 6400K

G4 1.5W 12V 6400K

60 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002928 Категорија

Опис

Просечен работен век: 20.000 Hrs. Боја: транспарент Фасонка G4 LED: SMD LED Боја на светлина: 6400K Лумени 110 Lm Напон 12V Моќност 1.5W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра