Сијалица – за Рерна 15W

Сијалица за Рерна

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003767 Категорија

Опис

Сијалица за рерна BC26 T-300, 15W, E14.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра