Сијалица – Halogena LH 1-50W-L

Халогена Сијалица

25 ден 75 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004797 Категорија

Опис

Халогена сијалица со грло Е27. Модел : JDR E27 230V 50W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра