Сијалица – LAMP 537

3.7V 300MA E10

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003969 Категорија

Опис

Сијалица: 3.7V 300MA E10

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра