Сијалица – LAMP O12HQ OVEN LAMP T29 E14 40W

Сијалица за Рерна

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009782 Категорија

Опис

Марка: HQ • Напон: 220-240V • Моќ.: 40 • Основа: E14 • Стил на сијалицата: T29 • Работни часови: 1000H • Макс. Температура: +300°C

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра