Сијалица – LAMP 312

12V 50mA

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005393 Категорија

Опис

Должина: 19 mm Дијаметар: 4 mm Напон: 12 V Ампери: 50 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра